Hakkımızda

MBS İhale Danışmanlık Merkezi 2002 yılında Türkiye’nin ilk İHALE HUKUKU ve Danışmanlık Hizmetleri veren Firma olarak kurulmuş, 2020 Yılında Avukatlarımızla ile birlikte kurduğumuz MBS HUKUK & Danışmanlık Hiz. ile İhale ödüllü hizmet vermektedir.

MBS ihale Eğitim & amp; Danışmanlık Merkezi yürütmek üzere yürüttüğü iş yazma işini ön planda tutarak yoluna devam etmektedir.

Çalışmalarının sürdürdüğü günden bu yana sahip olduğu farklı eğitim ve bilgilendirme anlayışı ile ihale sirket kaliteyi getirmeyi amaçlayan MBS danışmanlık seçkin eğitmen kadrosu danışmanlık hizmet eğitimlerini yükseltmektedir

Tasarladığı birebir eğitim ve Danışmanlık modeli ile etkin rol oynamaktadır.

MBS ihale Danışmanlık; eğitim ve bilgilendirme talimatları sağlamakta, Bu doğrultuda şirket personelinin üzerine eğitim vermektedir.

Bir kişiselin bilgilendirilmesinde birçok faktörün rol oynadığına inanan; personel ile eğitmen arasındaki koordinasyonu sağlar.

Tüm hizmetler gelecekte şirket personeli ile eğitmenimizin ekip çalışmasında ortaya çıkan şirket başarısındaki artış önemli ilkemizdir.

MBS ihale Danışmanlık Şirketi; ihale öncesi – ihale süreci ve sonrasına kadarki geniş bir alanda, İhale danışmanlık hizmeti sunan bir kurumdur.

Firmamız; İHALE HUKUKU -İhale danışmanlık ve eğitim hizmetleri ile sirket liderliği yarışında hizmet kalitesinde hizmet sıralarını takip etme ve şu anda Yurt dışında İhale Danışmanlık Hizmeti veren kuruluşlarla görüşmeler başlatılmıştır.

Yurt dışı Firmalarının Ülkemizdeki ihalelere katılımlarında danışmanlık hizmetleri büyüyen başlamış olup, Türk Firmalarının da yurt dışındaki İhale katılımlarında irtibatta danışmanlık firmalar aracılığı ile yurt dışı ihale katılımlarında çalışmalarına devam etmektedir

Firmamız, İhale danışmanlık ve eğitim hizmeti vermekte olup, bu konuda oluşturduğumuz sektörde marka olmayı başarmıştır.

Saygılarımızla
MBS HUKUK & İHALE DANIŞMANLIK